| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Tonking |
| Certificering: | Halal Kosher Haccp |
| Modelnummer: | TK-GHK-Cu |
| Min. bestelaantal: | 1G |
| Verpakking Details: | 1g/10g/100g/fles of aangepast |
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | Western Union, MoneyGram, T/T, D/A |
| Levering vermogen: | 100 kg/maand |
| Productnaam: | GHK-Cu Koperpeptide | Zuiverheid: | 99% |
|---|---|---|---|
| Cijfer: | Cosmetische kwaliteit | Oplosbaar: | wateroplosbaar |
| pakket: | 1g/fles, 10g/fles | Houdbaarheid: | 2 jaar |
| Markeren: | Ghk-Cu koperpeptide poeder,cosmetische grondstof koperpeptide,GHK-Cu peptide poeder huidverzorging |
||
Hoogwaardig koperpeptide Ghk-cu-peptidepoeder Ghk Cu-koperpeptidepoeder
GHK-Cu (Copper Tripeptide-1) is een in de natuur voorkomend koperen peptidecomplex met de chemische naam glycyl-L-histidyl-L-lysine-koper.en lysine) gecomplexeerd met een koper ((II) ion.
| Vastgoed | Waarde |
|---|---|
| CAS-nummer | 49557-75-7 |
| Moleculaire formule (peptide) | C14H24N6O4 |
| Moleculair gewicht (peptide) | 340.38 g/mol |
| Moleculair gewicht (Cu-complex) | 4030,94 g/mol |
| INCI Naam | Kopertripeptide-1 |
| Uiterlijk | Blauw poeder/kristallen |
GHK-Cu wordt voornamelijk gebruikt in huidverzorging en cosmetica.
Stimuleren van de synthese en afbraak van collageen en glycosaminoglycanen
Metalen, metalen, metalen, metalen, metalen, metalen, metalen, metalen, metalen, metalen, metalen, metalen, metalen
Versnellen van wondgenezing in meerdere weefsels
Vermindert fijne lijntjes, rimpels, ruwheid, losheid van de huid en hyperpigmentatie