| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Tonking |
| Certificering: | Halal Kosher Haccp |
| Modelnummer: | TK-AHK-Cu |
| Min. bestelaantal: | 1G |
| Verpakking Details: | 1g/10g/100g/fles of aangepast |
| Levertijd: | 3-5 werkdagen |
| Betalingscondities: | Western Union, MoneyGram, T/T, D/A |
| Levering vermogen: | 100 kg/maand |
| Productnaam: | Ahk-cu-koperpeptide | Zuiverheid: | 99% |
|---|---|---|---|
| Cijfer: | Cosmetische kwaliteit | Oplosbaar: | wateroplosbaar |
| pakket: | 1g/fles, 10g/fles | Houdbaarheid: | 2 jaar |
| Markeren: | Ahk-cu-peptidepoeder 99% zuiver,Ahk-cu cosmetische grondstofpoeder,Ahk-cu poeder voor huidverzorgingsmiddelen |
||
Pure Ahk-cu Cosmetische Grondstof Ahk-cu Poeder 99% Ahk-cu Peptide Poeder
AHK-Cu (ook bekend als Koper Tripeptide-3 of L-alanyl-L-histidyl-L-lysine-koper(II)) is een synthetisch koperpeptidecomplex. Het is chemisch verschillend van GHK-Cu, met een andere aminozuursequentie.
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| CAS-nummer | 767286-83-9 |
| Molecuulformule | C₁₅H₂₄CuN₆O₄ |
| Molecuulgewicht | 415,93 g/mol |
| Sequentie | Ala-His-Lys-Cu (A-H-K) |
| Uiterlijk | Blauw poeder |
| Zuiverheid (commercieel) | ≥98% |
Primaire Toepassingen
Haargroei (Primaire Toepassing)
AHK-Cu staat het best bekend om zijn haargroei-bevorderende effecten. Het primaire onderzoek naar deze verbinding komt uit een studie uit 2007, gepubliceerd in Archives of Pharmaceutical Research.
AHK-Cu bevordert haargroei door:
Stimuleren van de proliferatie van dermale papilcellen (gespecialiseerde fibroblasten die cruciaal zijn voor de morfogenese en groei van haarzakjes)
Verminderen van apoptose (geprogrammeerde celdood) in dermale papilcellen
Moduleren van belangrijke apoptotische regulatoren (Bcl-2 familie-eiwitten, caspase-3, PARP)