| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Tonking |
| Certificering: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Modelnummer: | Tk-milk distel extract |
| Min. bestelaantal: | 1KG |
| Verpakking Details: | 1 kg/zak, 25 kg/trommel of op maat |
| Levertijd: | 0,01 mm |
| Betalingscondities: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Levering vermogen: | 3000 kg per maand |
| verschijning: | Bruin geel poeder | Gedeeltelijk gebruikt: | Zaad |
|---|---|---|---|
| Spec: | Silymarin 80% | Cijfer: | Voedselkwaliteit |
| Sollicitatie: | Gezondheidszorgsupplement | Houdbaarheid: | 24 maanden |
| Markeren: | Het Poeder van het het Zaaduittreksel van de melkdistel,Silymarienextract 80% poeder,Plantenextractpoeder voor capsules |
||
Natuurlijke silymarienextract 80% extract van de zaadjes van melkdistel poeder voor capsules
Silymarin is een flavonolignanencomplex dat wordt gewonnen uit de zaden van de melkdistelplant (Silybum marianum),een paarse bloemige plant uit de familie Asteraceae, afkomstig uit het Middellandse-Zeegebied, maar thans in heel Europa groeiend, Noord-Amerika en andere regio's.
Silymarin wordt al meer dan 2000 jaar gebruikt als leverversterker en kruidengeneesmiddel voor maag-, lever- en galblaasproblemen.
Europese kruidengeneeskunde - Behandeling van lever- en galwegklachten
Traditionele Chinese geneeskunde - Bescherming van de lever
Ayurvedische geneeskunde - Hepatoprotectie
|
Productnaam:
|
Milk thistle extract |
| Gebruikt onderdeel | Zaden |
|
Specificatie/zuiverheid:
|
Silymarijn 80% 10extractpoeder |
|
Uiterlijk:
|
Bruin geel poeder
|
| Graad | Voedingsmiddelen en geneesmiddelen |
|
Houdbaarheid:
|
24 maanden
|
|
Verpakking:
|
1 kg/zak, 25 kg/vezeldrommel
|
|
Toepassing
|
1Functionele voedingsmiddelen
2. Ziektekostenvergoeding 3- Geneeskunde.
4. Drank
|
Melkdistel-extract is een bekend kruidensupplement met een lange geschiedenis van gebruik, voornamelijk om de gezondheid en functie van de lever te ondersteunen door middel van de actieve stof, silymarijn.