| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Tonking |
| Certificering: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Modelnummer: | TK-Trametes Versicolor Extract |
| Min. bestelaantal: | 1KG |
| Verpakking Details: | 1 kg/zak, 25 kg/trommel of op maat |
| Levertijd: | 0,01 mm |
| Betalingscondities: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Levering vermogen: | 3000 kg per maand |
| andere naam: | Kalkoen staart paddenstoel extract | verschijning: | Geel bruin poeder |
|---|---|---|---|
| Gedeeltelijk gebruikt: | Fruitlichaam | Spec: | 10: 1, 10% ~ 50% polysacchariden |
| Sollicitatie: | Gezondheidszorgsupplement | Houdbaarheid: | 2 jaar |
| Markeren: | Puur kalkoen staart paddenstofextractpoeder,Trametes Versicolor supplement poeder,Natuurlijke paddenstofextractpoeder supplement |
||
Puur natuurlijk paddenstoel supplement Trametes Versicolor extract poeder kalkoen staart paddenstoel extract poeder
Trametes versicolor, algemeen bekend als kalkoen staart, is een van de meest uitgebreid bestudeerde medicinale paddenstoelen.De uittreksels zijn vooral bekend om hun krachtige immuunstimulerende eigenschappen en worden vaak gebruikt als aanvulling op conventionele kankerbehandelingen, ondersteund door een lange geschiedenis van traditioneel gebruik en een groeiend aantal moderne wetenschappelijke onderzoeken.
|
Productnaam:
|
Trametes Versicolor Extract |
| Gebruikt onderdeel |
Fruitkorps
|
|
Specificatie/zuiverheid:
|
101 tot 30:1 Polysacchariden 10% tot 50% |
|
Uiterlijk:
|
Bruin geel poeder
|
| Graad | Voedingsmiddelen |
|
Houdbaarheid:
|
24 maanden
|
|
Verpakking:
|
1 kg/zak, 25 kg/vezeldrommel
|
|
Toepassing
|
1Functionele voedingsmiddelen
2. Ziektekostenvergoeding 3- Geneeskunde.
4. Drank
|
Voordelen van Trametes Versicolor extract poeder Polysacchariden:
1Kalkoen staart extract poeder verbetert de immuunfunctie van het lichaam.
2Kalkoen staart extract poeder helpt tumoren te bestrijden.
3. antiatherosclerotisch effect van kalkoen staart extract poeder.
4. effect van kalkoen staart extract poeder op het centrale zenuwstelsel.
5. Kalkoen staart extract poeder Hypoglycemisch effect
De verschillende soorten paddenstofextractpoeder die wij kunnen leveren:
Reishi-schelp-gebroken sporenpoeder
Reishi paddenstoelextract
Extract van leeuwenmergpadden
Cordyceps-extract
Maitake-paddenstoelextract
Extract van de paddenstoel Coprinus
Extract van Ganoderma lucidum
extract van Chaga-paddenstoelen
Shiitake-paddenstoelextract
Phellinus linteus-extract
Agrocybe cylindracea-extract enzovoort.
Alle poeder, meng poeder volgens uw formule, en OEM capsules met private label service beschikbaar.
Je kunt het aanpassen aan je formule en direct doorverkopen.