| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Tonking |
| Certificering: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Modelnummer: | TK-luteïnepoeder |
| Min. bestelaantal: | 1KG |
| Verpakking Details: | 1 kg/zak, 25 kg/trommel of op maat |
| Levertijd: | 0,01 mm |
| Betalingscondities: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Levering vermogen: | 3000 kg per maand |
| verschijning: | Oranje geel poeder | Gedeeltelijk gebruikt: | Goudsbloem bloem |
|---|---|---|---|
| Actief ingrediënt: | Luteïne | Funtie: | Gezondheidszorgsupplementen |
| Testen: | 5%~80% | Houdbaarheid: | 2 jaar |
Natuurlijke oogsupplement luteïne Marigold extract luteïne poeder luteïne leverancier
Luteïne is een natuurlijk, in vet oplosbaar pigment en een krachtige antioxidant.en rode kleuren in veel planten.Het wordt vaak de "oogvitamine" genoemd omdat het een van de twee belangrijkste carotenoïden is (samen met zeaxanthine) die in hoge concentraties in het menselijk oog voorkomt.specifiek in de macula en de lens.
Luteïne is een fundamentele voedingsstof voor de levenslange gezondheid van de ogen, met een sterke staat van dienst van veiligheid en extra potentiële voordelen voor het algehele welzijn.
Uw lichaam kan geen luteïne zelf maken, dus u moet het via uw voeding of supplementen krijgen.
|
Productnaam:
|
Luteïnepoeder |
| Gebruikt onderdeel |
Bloem
|
|
Specificatie/zuiverheid:
|
Luteïnepoeder 5% Luteïnepoeder 20% |
|
Uiterlijk:
|
Oranje geel poeder
|
| Graad | Voedingsmiddelen |
|
Houdbaarheid:
|
24 maanden
|
|
Verpakking:
|
1 kg/zak, 25 kg/vezeldrommel
|
|
Toepassing
|
1Functionele voedingsmiddelen
2. Ziektekostenvergoeding 3- Geneeskunde.
4. Cosmetica
|
Toepassing van Marigold Flower Extract Luteïnepoeder:
Luteïne is een belangrijke antioxidant, die in de natuur naast zeaxanthine bestaat.
1Luteïne speelt een belangrijke rol bij de bescherming van de macula in het netvlies. Wanneer het ontbreekt, kan het gemakkelijk leiden tot maculaire degeneratie en wazig zicht.bijziendheid en andere symptomen.
2De sterke oxidatie van luteïne kan de activiteit van reactieve zuurstofvrije radicalen remmen en de vernietiging van reactieve zuurstofvrije radicalen in normale cellen voorkomen.
3Het is een belangrijke ziekte die wereldwijd tot blindheid leidt. Recente studies hebben aangetoond dat de geboortecijfers kunnen worden bereikt door de inname van luteïne te verhogen.men denkt dat het mechanisme is dat de lagere maculaire pigmentdichtheid nauw verband houdt met de
een hogere lenszichtdichtheid bij mensen van middelbare leeftijd en ouderen, terwijl een hogere lenszichtdichtheid als een duidelijk kenmerk van staar wordt beschouwd.
4Recente studies hebben aangetoond dat luteïne het vroege proces van arteriosclerose vertraagt.
5Veel studies hebben aangetoond dat luteïne een remmende werking heeft op een verscheidenheid aan kankers, zoals borstkanker, prostaatkanker, rectale kanker, huidkanker enzovoort.
5Luteïne kan ook worden gebruikt als toevoegingsmiddel voor de kleur van pluimveevlees en eieren, en het is ook gebruikt als kleurstof en voedingsmiddel in de voedingsindustrie.