| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Tonking Biotech |
| Certificering: | ISO, HACCP, KOSHER,HALAL |
| Modelnummer: | TK-Voacanga Africana-extract |
| Min. bestelaantal: | 1KG |
| Verpakking Details: | 1 kg/tas, 25kg/vezeltrommel |
| Levertijd: | 0,01 mm |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 3000 kg per maand |
| verschijning: | Geel bruin poeder | Gedeeltelijk gebruikt: | Wortelschors |
|---|---|---|---|
| Maaswijdte: | 80 gaas | Spec: | 4:110:1 |
| Sollicitatie: | Gezondheidszorgsupplementen | Houdbaarheid: | 2 jaar |
| Markeren: | Voacanga Africana wortelras extract,Natuurlijke plantenextractpoeder,groothandel in plantaardig extract 4:1 |
||
Groothandelsprijs Natuurlijk plantenextract Voacanga Africana Root Bark Extract 4:1
Voacanga africana is een tropische Afrikaanse boom waarvan de wortel schors extract is rijk aan complexe indool alkaloïden.Het extract heeft krachtige en gevarieerde fysiologische effecten die variëren van potentiële therapeutische voordelen (e.g., neuroprotectie, anti-diarree) aan significante veiligheidsrisico's, waaronder cardiotoxiciteit en psychoactieve eigenschappen.
|
Productnaam:
|
Voacanga Africana Extract |
|
Productspecificatie:
|
41:1 extractpoeder |
|
Vermelding:
|
Bruin geel poeder
|
|
Gebruikt deel van de plant:
|
Wortel en schors |
|
Partikelgrootte:
|
100% slagen 80 maas
|