| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Tonking |
| Certificering: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Modelnummer: | TK-Epimedium-extract |
| Min. bestelaantal: | 1KG |
| Verpakking Details: | 1 kg/zak, 25 kg/trommel of op maat |
| Levertijd: | 0,01 mm |
| Betalingscondities: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Levering vermogen: | 3000 kg per maand |
| verschijning: | bruin poeder | Plantenbron: | De volgende categorieën bevatten: |
|---|---|---|---|
| Zuiverheid: | Icariïne 5% 10% 98% | Cijfer: | Voedsel & Medcine-Rang |
| Sollicitatie: | Gezondheidszorgsupplementen | Houdbaarheid: | 2 jaar |
| Markeren: | Epimedium-extractpoeder met Icariïne,Natural Epimedium extract capsules,Groothandel Epimedium extract OEM |
||
Groothandelsprijs Natuurlijk Epimedium Extract Poeder Icariin OEM Epimedium Extract Capsules
Wat is Epimedium Extract Powder?
Epimedium-extract, ook bekend als geil geitenkruid of Yin Yang Huo,is een goed gedocumenteerde botanische in de traditionele Chinese geneeskunde (TCM) voor "voedende nier yang" en is het onderwerp geweest van uitgebreid modern farmacologisch onderzoekHet extract is afgeleid van de gedroogde luchtdelen van verschillende Epimedium-soorten en is voornamelijk gestandaardiseerd naar zijn kenmerkende bioactieve verbindingen, de prenylflavonoïden.
|
Productnaam:
|
Epimedium extract poeder |
| Gebruikt onderdeel |
Blad & Stem
|
|
Specificatie/zuiverheid:
|
10:1
Icariïne 5% tot 98%
Icariën 5% tot 98%
|
|
Uiterlijk:
|
Bruin poeder
|
| Graad | Voedingsmiddelen en geneesmiddelen |
|
Houdbaarheid:
|
24 maanden
|
|
Verpakking:
|
1 kg/zak, 25 kg/vezeldrommel
|
|
Toepassing
|
1Functionele voedingsmiddelen
2. Ziektekostenvergoeding 3- Geneeskunde.
4. Drank
|
Voordelen van het extract van geile geitenpoeder Icariin
1- Enchance sexua functies traditioneel, en onderzoek dat icariine erectiele functies kan betoveren.
2Het is goed voor de nieren en verlicht reuma.
3Voorkomen van osteoporose.
4- Menopauze en hoge bloeddruk voorkomen.
5Versterk de immuniteit.
6Verhoog de coronale puls en versnelt het sperma.