| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Tonking |
| Certificering: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Modelnummer: | TK-Pygeum Africanum-extract |
| Min. bestelaantal: | 1KG |
| Verpakking Details: | 1 kg/zak, 25 kg/trommel of op maat |
| Levertijd: | 0,01 mm |
| Betalingscondities: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Levering vermogen: | 3000 kg per maand |
| verschijning: | Bruin geel poeder | Gedeeltelijk gebruikt: | Blaffen |
|---|---|---|---|
| Spec: | 10:1, Fytosterolen 2,5% | Cijfer: | Voedselkwaliteit |
| Funtie: | Healctthcare supplementen | Houdbaarheid: | 24 maanden |
| Markeren: | Pygeum Africanum Extract poeder,Natuurlijke Pygeum Extract fytosterolen,Pygeum Africanum 2 |
||
Groothandelprijs 100% Natuurlijk Pygeum Africanum Extract 2,5% Phytosterolen
Pygeum africanum-extract is een fytotherapeutisch middel dat is afgeleid van de schors van de Afrikaanse kersenboom (Prunus africana, voorheen Pygeum africanum).Het wordt voornamelijk gebruikt in Europa voor het behandelen van de symptomen van de onderste urinewegen in verband met goedaardige prostaathiperplasie (BPH).Het extract heeft een duidelijk multi-target farmacologisch profiel, dat werkt via anti-inflammatoire, anti-proliferatieve en anti-androgene mechanismen.
|
Productnaam:
|
Extract van schors van Pygeum Africanum |
| Gebruikt onderdeel |
Bellen
|
|
Specificatie/zuiverheid:
|
10:1,Phytosterolen 2,5% |
|
Uiterlijk:
|
Bruin geel poeder
|
| Graad | Voedingsmiddelen |
|
Houdbaarheid:
|
24 maanden
|
|
Verpakking:
|
1 kg/zak, 25 kg/vezeldrommel
|
|
Toepassing
|
1Functionele voedingsmiddelen
2. Ziektekostenvergoeding 3- Geneeskunde.
|
Voordelen van Pygeum Africanum Bark Extract
1) Ontstekingsremmend effect.
2) Verhoogt de uitscheiding van de prostaat en vermindert het hormoonspiegel in de kliergebieden, waardoor hypertrofie wordt verminderd.
3) Verhoogde blaaselasticiteit en histologische modificatie van kliercellen