| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Tonking |
| Certificering: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Modelnummer: | TK-Polygonum multiflorum extract |
| Min. bestelaantal: | 1KG |
| Verpakking Details: | 1 kg/zak, 25 kg/trommel of op maat |
| Levertijd: | 0,01 mm |
| Betalingscondities: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Levering vermogen: | 3000 kg per maand |
| verschijning: | Bruin geel poeder | Gedeeltelijk gebruikt: | Wortel |
|---|---|---|---|
| Funtie: | Gezondheidszorg, haarverzorging | Cijfer: | Voedselkwaliteit |
| Uittrekselverhouding: | 4:110:1 | Houdbaarheid: | 24 maanden |
| Markeren: | Natuurlijke Fo-Ti wortel extract poeder,He Shou Wu plant extract,Foti wortel poeder supplement |
||
Natuurlijk Plantenextract Poeder Foti Wortelextract Fo-Ti Wortelextract He Shou Wu Extract Poeder
Fo-ti wortelextract (ook bekend als Polygonum multiflorum of He Shou Wu) is een fundamenteel kruid in de Traditionele Chinese Geneeskunde (TCM), historisch gebruikt als een verjongingstonicum om grijs haar te voorkomen, veroudering te bestrijden en de lever- en niergezondheid te ondersteunen.
|
Productnaam:
|
He Shou Wu Extract Poeder |
| Gebruikt deel |
Wortel
|
|
Specificatie/Zuiverheid:
|
10:1~30:1 |
|
Uiterlijk:
|
Bruin geel poeder
|
| Kwaliteit | Voedingskwaliteit, medicinale kwaliteit |
|
Houdbaarheid:
|
24 maanden
|
|
Verpakking:
|
1kg/Zak, 25kg/Vezeldrum
|
|
Toepassing
|
1. Functionele voedingsmiddelen
2. Gezondheidssupplement 3. Geneeskundeveld
4. Drank
|
Voordelen van Polygonum Multiflorum Extract Poeder:
Polygonum multiflorum extract kan worden gebruikt als grondstof voor gezondheidsproducten.
Polygonum multiflorum bevat voedingsstoffen zoals lecithine, die zenuwen en endocriene klieren kunnen reguleren, haarwortels voeden en de productie van haarmelanine bevorderen. Het is een uitstekende haarconditioner en wordt vaak gebruikt in cosmetica zoals haarverzorging, haarverzorging en haargroei.