| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Tonking |
| Certificering: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Modelnummer: | TK-valeriaanwortel-extract |
| Min. bestelaantal: | 1KG |
| Verpakking Details: | 1 kg/zak, 25 kg/trommel of op maat |
| Levertijd: | 0,01 mm |
| Betalingscondities: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Levering vermogen: | 3000 kg per maand |
| verschijning: | bruin poeder | Gedeeltelijk gebruikt: | Wortel |
|---|---|---|---|
| Actief ingrediënt: | Valeriaanzuur | Cijfer: | Voedselkwaliteit |
| Sollicitatie: | Gezondheidszorgsupplement | Houdbaarheid: | 2 jaar |
| Markeren: | Valeriaan wortel extract poeder,Natuurlijke Valeriana officinalis extract,Valeriaan-extract met valerinezuur |
||
Natuurlijke Valeriana Officinalis Extract 0,8% Valerinezuur Valeriaanwortel Extract Poeder
Valeriaan wortel extract (Valeriana officinalis) is een van de meest erkende kruidensupplementen voor het bevorderen van ontspanning en slaap, met een geschiedenis van geneeskundig gebruik die eeuwen teruggaat.Moderne onderzoek heeft verschillende bioactieve verbindingen geïdentificeerd die met hersenreceptoren samenwerkenHet extract wordt over het algemeen als veilig beschouwd voor kortdurend gebruik, met een gunstig veiligheidsprofiel.
|
Productnaam:
|
Valeriaan wortel extract poeder |
| Gebruikt onderdeel |
Root
|
|
Specificatie/zuiverheid:
|
10:1 Valerinezuur 0,8% |
|
Uiterlijk:
|
Bruin poeder
|
| Graad | Voedingsmiddelen en geneesmiddelen |
|
Houdbaarheid:
|
24 maanden
|
|
Verpakking:
|
1 kg/zak, 25 kg/vezeldrommel
|
|
Toepassing
|
1Functionele voedingsmiddelen
2. Ziektekostenvergoeding 3- Geneeskunde.
4. Drank
|
COA van valeriaanwortel-extractpoeder
|
Artikel 2
|
Normen
|
Resultaten
|
|
Fysieke analyse
|
||
|
Uiterlijk
|
Fijn poeder
|
Voldoet
|
|
Kleur
|
lichtgeel poeder
|
Voldoet
|
|
Geur
|
Kenmerkend
|
Voldoet
|
|
Maasgrootte
|
100% tot en met 80 maaswijdte
|
Voldoet
|
|
Algemene analyse
|
||
|
Identificatie
|
Identiek aan R.S. monster
|
Voldoet
|
|
Specificatie
|
≥ 0,8% |
Voldoet
|
|
Extractoplosmiddelen
|
Water en ethanol
|
Voldoet
|
|
Verlies bij het drogen (g/100g)
|
≤ 50
|
3.10%
|
|
As ((g/100g)
|
≤ 50
|
2.46%
|
|
Chemische analyse
|
||
|
Reststoffen van bestrijdingsmiddelen (mg/kg)
|
< 0.05
|
Voldoet
|
|
Restoplosmiddel
|
< 0,05%
|
Voldoet
|
|
Reststraling
|
Negatief
|
Voldoet
|
|
Lood ((Pb) (mg/kg)
|
< 3.0
|
Voldoet
|
|
Arseen ((As) (mg/kg)
|
< 2.0
|
Voldoet
|
|
Cadmium ((Cd) (mg/kg)
|
< 1.0
|
Voldoet
|
|
Kwik ((Hg) (mg/kg)
|
< 0.1
|
Voldoet
|
|
Microbiologische analyse
|
||
|
Totaal aantal platen ((cfu/g)
|
≤ 1,000
|
Voldoet
|
|
Schimmel en gist (cfu/g)
|
≤ 100
|
Voldoet
|
|
Koliformen (cfu/g)
|
Negatief
|
Voldoet
|
|
Salmonella ((/25 g)
|
Negatief
|
Voldoet
|
Functie van valeriaanwortel extract poeder:
1- Antidepressivumfunctie.
2- Sedatie, slapen en anticonvulsante werking.
3. antibacteriële, antivirale en anti-tumoreffecten.