| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Tonking |
| Certificering: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Modelnummer: | TK-Fucoidan |
| Min. bestelaantal: | 1KG |
| Verpakking Details: | 1 kg/zak, 25 kg/trommel of op maat |
| Levertijd: | 0,01 mm |
| Betalingscondities: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Levering vermogen: | 3000 kg per maand |
| verschijning: | Bruingeel tot gebroken wit poeder | Gedeeltelijk gebruikt: | blad |
|---|---|---|---|
| Actief ingrediënt: | Fucoidan | Testen: | 20% tot 85% |
| Sollicitatie: | Gezondheidszorgsupplementen | Houdbaarheid: | 2 jaar |
| Markeren: | Fucoïdaanpoeder van natuurlijk kelpextract,Fucoidan poeder gezondheidszorg supplement,plantaardig extractpoeder met fucoidan |
||
Beste prijs Natuurlijke bruine zeewier extract Kelp extract Fucoidan poeder
Fucoidan is een sulfaathoudende polysaccharide die voorkomt in bruine zeewier en sommige zeedieren.het is een zee-afgeleide verbinding met een breed spectrum van wetenschappelijk gedocumenteerde bioactiviteiten, met inbegrip van antioxidant, ontstekingsremmend, kankerbestrijdend en immunomodulerend effect.
Bruine algen zijn rijk aan polysaccharidecomponenten, zoals laminarine, agar, carrageen (carrageen) en Sargassum fusiforme polysaccharide, enz.en zijn belangrijke voedsel- of farmaceutische grondstoffen geworden en worden veel gebruiktBovendien bevatten bruine algen ook rijk aan fucoïdeen, dat in het intercellulaire weefsel van bruine algen aanwezig is en waarvan het gehalte afhankelijk is van het soort zeewier, de oorsprong, de aard van het water en de aard van het water.seizoen en verschillende delen van het lichaam van zeewierFucoidan is een in water oplosbaar polysaccharide dat voornamelijk fucose, meerdere monosaccharide residuen en zwavelzuurgroepen bevat.antithrombotische middelen, en antiviraal.
Gezondheidsvoordelen van Fucoidan-extractpoeder
1. Kankerondersteuning (adjuvante therapie)
2Immuunverdediging.
3. Gezondheid van het hart en bloedvaten
4Anti-aging & huidgezondheid
5Protectie van de darmen en lever
|
Productnaam:
|
Fucoidan |
| Deelgebruik | Blad |
|
Specificatie/zuiverheid:
|
20% tot 85% |
|
Uiterlijk:
|
Bruin geel tot afwit poeder
|
| Graad | Voedingsmiddelen |
|
Houdbaarheid:
|
24 maanden
|
|
Verpakking:
|
1 kg/zak, 25 kg/vezeldrommel
|
|
Toepassing
|
1Functionele voedingsmiddelen
2. Ziektekostenvergoeding 3- Geneeskunde.
4. Cosmetica
|