| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Tonking |
| Certificering: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Modelnummer: | TK-Usnea Barbata-extract |
| Min. bestelaantal: | SGMGH-44ACA61 |
| Verpakking Details: | 1 kg/zak, 25 kg/trommel of op maat |
| Levertijd: | 0,01 mm |
| Betalingscondities: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Levering vermogen: | 3000 kg per maand |
| verschijning: | Geel poeder | Gedeeltelijk gebruikt: | GEHEEL |
|---|---|---|---|
| Testen: | 98% | Sollicitatie: | Gezondheidszorgsupplement |
| CAS-NR.: | 125-46-2 | Houdbaarheid: | 24 maanden |
| Markeren: | Usnea Barbata extract poeder,Lichenextract met usninezuur,98% usninezuur plantenextract |
||
Natuurlijke plantaardige extract Usnea Barbata Extract Lichen Extract 98% Usninsäure
Usnea barbata extract is afgeleid van een fruticose (struikrijke) lichen, vaak "Old Man's Beard" genoemd. Het heeft een lange geschiedenis in de traditionele geneeskunde wereldwijd, voornamelijk als een antimicrobiële middel,vanwege het hoge gehalte aan usninsäure, een krachtige secundaire metaboliet die 1-3% van het droge gewicht van de likens kan uitmaken.
Usnea barbata-extract is een krachtig natuurlijk antimicrobiële middel met gevalideerde ontstekingsremmende eigenschappen.
|
Productnaam:
|
Usnea Barbata-extractpoeder
|
| Gebruikt onderdeel |
Geheel
|
|
Specificatie/zuiverheid:
|
Usneazuur 98% |
|
Uiterlijk:
|
Geel poeder
|
| Graad | Voedingsmiddelen |
|
Houdbaarheid:
|
24 maanden
|
|
Verpakking:
|
1 kg/zak, 25 kg/vezeldrommel
|
|
Toepassing
|
1Functionele voedingsmiddelen
2. Ziektekostenvergoeding 3- Geneeskunde.
|
Belangrijkste eigenschappen en traditionele toepassingen
Ussinezuur verstoort bacteriële celmembranen en remt de mitochondriale ademhaling.waardoor het effectief is tegen een reeks Gram-positieve bacteriën zoals Staphylococcus aureus (inclusief sommige MRSA-stammen) en Streptococcus pneumoniae.
Antifungaal en antiprotozoaal: bewezen dat het actieve effecten heeft tegen sommige pathogene schimmels en protozoa zoals Candida albicans en Leishmania-soorten.
Antivirale middelen: Sommige studies wijzen op activiteit tegen bepaalde virussen, waaronder influenza en herpes simplex virus (HSV).
Ontstekingsremmend en pijnstillend: wordt lokaal gebruikt om zwelling en pijn bij wonden, verstuikingen en infecties te verminderen.
Traditioneel en modern gebruik:
Historisch gezien werd Usnea gebruikt in verschillende culturen (Europa, Azië, Amerika) voor wondverband, de behandeling van ademhalingsinfecties (als tinctuur of thee) en voor maag-darmziekten.
Tegenwoordig wordt het voornamelijk gebruikt bij huidontstekingen, acne, atleetvoet en in mondhygiëneproducten (mondwater, tandpasta).Systemisch (interne) gebruik komt veel minder vaak voor en vereist voorzichtigheid.