| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Tonking |
| Certificering: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Modelnummer: | TK-waterkersextract |
| Min. bestelaantal: | 1KG |
| Verpakking Details: | 1 kg/zak, 25kg/drum |
| Levertijd: | 0,01 mm |
| Betalingscondities: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Levering vermogen: | 3000 kg per maand |
| verschijning: | Bruin geel poeder | Gedeeltelijk gebruikt: | Geheel Kruid |
|---|---|---|---|
| Cijfer: | Voedselkwaliteit | Uittrekselverhouding: | 41 tot 30:1 |
| pakket: | 1 kg per zak, 25k per trommel. | Houdbaarheid: | 24 maanden |
| Markeren: | natuurlijke waterkersenextractpoeder,voedselkwaliteit nasturtium officinale poeder,waterkressextractpoeder 4:1 10:1 |
||
Voedingsmiddelenkwaliteit 100% natuurlijk Nasturtium Officinale Watercress Extract Poeder 4:1 10:1
Watercress-extract is een voedingssupplement dat is afgeleid van Nasturtium officinale, een groene bladgroente van de familie Brassicaceae (samen met broccoli, boerenkool en mosterd).Het is rijk aan bioactieve stoffen, met name glucosinolaten en hun hydrolyseproducten isothiocyanaten, alsmede flavonoïden en fenolzuren.
| Productnaam | Waterkressenextractpoeder |
| Uiterlijk | Bruin poeder |
| Specificaties | 41 tot 30:1 |
| Pakket | 1 kg/zak, 25 kg/trommel |
| Houdbaarheid | 24 maanden |
| Bewaarplaats | Koel en droog |
| Proefproef | Beschikbaar |
waterkrets Extract COA
|
Analyse
|
Specificatie
|
Resultaten
|
Testmethode
|
|
Fysieke beschrijving
|
|
|
|
|
Uiterlijk
|
Bruin geel poeder
|
Bruin geel poeder
|
Visueel
|
|
Geur
|
Kenmerkend
|
Kenmerkend
|
Organoleptisch
|
|
Deeltjesgrootte
|
100% slagen 80 mesh
|
100% slagen 80 mesh
|
80 Mesh-scherm
|
|
Chemische tests
|
|
|
|
|
Test (extractieverhouding)
|
10:1
|
10:1
|
TLC.
|
|
Verlies bij drogen
|
50,0% Max.
|
< 5,0%
|
5 g/105°C/2 uur
|
|
Residu bij ontsteking
|
50,0% Max.
|
< 5,0%
|
2 g/525°C/3 uur
|
|
Zware metalen
|
10.0 ppm Max.
|
< 10,0 ppm
|
AAS
|
|
Als
|
2.0 ppm Max.
|
< 2,0 ppm
|
AAS
|
|
Pb
|
2.0 ppm Max.
|
< 2,0 ppm
|
AAS
|
|
Microbiologische controle
|
|
|
|
|
Totaal aantal platen
|
10,000 cfu/g Max.
|
< 10 000 cfu/g
|
AOAC
|
|
Gist en schimmel
|
Maximaal 1000 cfu/g
|
< 1000 cfu/g
|
AOAC
|
|
E. Coli
|
Negatief
|
Negatief
|
AOAC
|
|
Salmonella
|
Negatief
|
Negatief
|
AOAC
|
|
Conclusies
|
Voldoet aan de normen.
|
||
|
Algemene status
|
Niet-GGO, ISO gecertificeerd.
|
||
|
Verpakking en opslag
|
|||
|
Verpakking: verpakken in een kartonnen doos en twee plastic zakken erin.
|
|||
|
Houdbaarheid: 2 jaar wanneer goed bewaard.
|
|||
|
Opbergen: Opbergen op een goed afgesloten plaats met een constante lage temperatuur en zonder direct zonlicht.
|
|||