| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Tonking |
| Certificering: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Modelnummer: | TK-Clinacanthus Nutans-extract |
| Min. bestelaantal: | 25KG |
| Verpakking Details: | 1 kg/zak, 25 kg/trommel of op maat |
| Levertijd: | 0,01 mm |
| Betalingscondities: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Levering vermogen: | 3000 kg per maand |
| verschijning: | Bruin geel poeder | Gedeeltelijk gebruikt: | Geheel Kruid |
|---|---|---|---|
| Spec: | 4:110:1 | Maaswijdte: | 80 gaas |
| Sollicitatie: | Gezondheidszorgsupplementen | Houdbaarheid: | 24 maanden |
| Markeren: | Clinacanthus Nutans extractpoeder 4:1,Natuurlijk plantenextract poeder 10:1,Clinacanthus Nutans kruidenpoeder |
||
100% natuurlijk plantenextract poeder Clinacanthus Nutans extract poeder 4:1 10:1
Clinacanthus nutans-extract is afgeleid van een geneeskrachtige plant van de Acanthaceae-familie, afkomstig uit Zuidoost-Azië (Thailand, Maleisië, Indonesië en China).Het is algemeen bekend als Sabah slangengrasDe plant heeft een lange geschiedenis in de traditionele geneeskunde voor de behandeling van herpesvirusinfecties, huiduitslag, insectenbeten, ontstekingen, diabetes en kanker.
Clinacanthus nutans-extract is rijk aan diverse bioactieve verbindingen, waaronder C-glycosylflavonen, zwavelhoudende glucosiden, chlorofylderivaten en fytosterolen,die gezamenlijk bijdragen aan het brede scala aan farmacologische activiteiten.
|
Productnaam:
|
Clinacanthus Nutans extract |
| Gebruikt onderdeel |
Gehele kruiden
|
|
Specificatie/zuiverheid:
|
41:1 extractpoeder |
|
Uiterlijk:
|
Bruin geel poeder
|
| Graad | Voedingsmiddelen |
|
Houdbaarheid:
|
24 maanden
|
|
Verpakking:
|
1 kg/zak, 25 kg/vezeldrommel
|
|
Toepassing
|
1Functionele voedingsmiddelen
2. Ziektekostenvergoeding 3- Geneeskunde.
|