| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Tonking |
| Certificering: | ISO, HACCP, KOSHER, HALAL |
| Modelnummer: | TK-Red Clover Extract |
| Min. bestelaantal: | 1KG |
| Verpakking Details: | 1 kg/zak, 25 kg/trommel of op maat |
| Levertijd: | 0,01 mm |
| Betalingscondities: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Levering vermogen: | 3000 kg per maand |
| verschijning: | Bruin geel poeder | Plantenbron: | Gehele installatie |
|---|---|---|---|
| Actief ingrediënt: | Isoflavonen | Testen: | Isoflavonen 8% |
| Sollicitatie: | Gezondheidszorgsupplementen | Houdbaarheid: | 2 jaar |
| Markeren: | rode klaver extract poeder voor vrouwen,8% isoflavonen rode klaver poeder,plantaardig extract poeder met isoflavonen |
||
Hoogwaardig extract van rode klaverpoeder 8% Isoflavonen Extract van rode klaver voor vrouwen Gezondheid
Rode klaver (Trifolium pratense) bevat isoflavonen (bijv. genisteïne, biochanine A), die fyto-oestrogenen zijn.men denkt dat ze helpen bij het in evenwicht brengen van hormonen tijdens de menopauze.
Het extract van rode klaver is vooral bekend om zijn potentieel om menopauzale symptomen te verlichten, met name opvliegers,vanwege de hoge concentratie isoflavonen plantaardige verbindingen die oestrogeen in het lichaam nabootsen.
|
Productnaam:
|
Extract van rode klaver |
| Gebruikt onderdeel |
Gehele plant
|
|
Specificatie/zuiverheid:
|
Isoflavonen 8% |
|
Uiterlijk:
|
Bruin geel poeder
|
| Graad | Voedingsmiddelen |
|
Houdbaarheid:
|
24 maanden
|
|
Verpakking:
|
1 kg/zak, 25 kg/vezeldrommel
|
|
Toepassing
|
1Functionele voedingsmiddelen
2. Ziektekostenvergoeding 3- Geneeskunde.
|
Voordelen van Isoflavonen uit extract van rode klaver
Rood klaver extract Isoflavonen heeft fyto-oestrogeen-achtige effecten,Deze ingrediënten hebben een bepaald effect op de verbetering van osteoporose en menopauzale symptomen bij vrouwen en worden steeds vaker gebruikt in de klinische praktijk., waardoor ze een veelbelovend natuurlijk gezondheidsvoedsel zijn.