| Plaats van herkomst: | China |
|---|---|
| Merknaam: | Tonking Biotech |
| Certificering: | ISO, HACCP, KOSHER,HALAL |
| Modelnummer: | TK-Smeerwortelwortelextract |
| Min. bestelaantal: | 1KG |
| Verpakking Details: | 1 kg/tas, 25kg/vezeltrommel |
| Levertijd: | 0,01 mm |
| Betalingscondities: | T/T, Western Union |
| Levering vermogen: | 3000 kg per maand |
| verschijning: | bruin poeder | Gedeeltelijk gebruikt: | Wortel |
|---|---|---|---|
| Maaswijdte: | 80 gaas | Spec: | 4:1, 10:1 |
| Sollicitatie: | Gezondheidsproducten | Houdbaarheid: | 24 maanden |
| Markeren: | Comfrey wortel extract poeder 4:1,Natuurlijke comfrey wortel poeder 10:1,Grotehandel in plantaardig extract in poedervorm |
||
Groothandel Natuurlijke Plantenextract Poeder Comfrey Root Extract Poeder 4:1 10:1
Comfrey wortel extract is een botanisch ingrediënt dat is afgeleid van de wortels van de Symphytum officinale plant.maar het gebruik ervan is strikt beperkt vanwege veiligheidsproblemen.
Het extract van de wortel van Comfrey is onderzocht in meerdere gerandomiseerde gecontroleerde onderzoeken.
|
Productnaam:
|
Extract van komfreywortel |
|
Productspecificatie:
|
4:1, 10:1 |
|
Testmethode:
|
TLC. |
|
Vermelding:
|
Bruin geel poeder
|
|
Gebruikt deel van de plant:
|
Root |
|
Partikelgrootte:
|
100% slagen 80 maas
|